З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить до нас 8 березня, свято наших сестричок, матусь, бабусь та й взагалі всіх жінок. Це день коли ми даруємо своїм близьким усмішки, подарунки і звичайно ж квіти. Підібрати і придумати цікавий подарунок своїм друзям і близьким - ціле мистецтво. Тому працівники Прилуцької районної бібліотеки для учасників клубу «Духовні роси» відкрили творчу лабораторію «Папарові фантазії» по виготовленню подарунків.

З дітьми у творчій лабораторії працювала Грона Надія Григорівна, бібліотекар Малодівицької бібліотеки-філіалу. Спілкуючись з клубівцями вона розповіла про стародавнє і надзвичайно сучасне мистецтво – орігамі та продемонструвала власні паперові роботи. Створені майстринею вироби: сови, жабки, кораблики, лебеді, ялинки, тюльпани, ромашки - справили на присутніх неабиякі враження. А потім навчала з кольорових аркушів складати маленькі модулі, нанизувати їх один на одного та формувати квіткові композиції.

Зустріч вийшла напрочуд весела та невимушена, діти почули для себе багато цікавого, отримали неймовірно яскраві емоції від спілкування та виготовили для своїх рідних поробки в які вклали всі свої щирі почуття та любов.