«Між життям і безсмертям мости»– під такою назвою для учасників  клубу «Духовні роси» відбулася екскурсія до історико-меморіального музею Олега Кошового. Під час екскурсії діти переглянули на подвір’ї музею фотоілюстративну експозицію «Цей день у спогадах прилучан», присвячену 73-ій річниці визволення рідного краю від німецьких окупантів. А потім жваво спілкувалися з сивочолими ветеранами, які ділилися спогадами: про війну, про пережите й пройдене, про болі і втрати, про радість перемоги.

Діти також мали змогу відвідати меморіальний музей, де народився і жив Олег Кошовий. Для них завідуюча музеєм, Іващенко Т.О., провела історичний-екскурс в буремні воєнні роки. Та детально розповіла про життя і подвиг керівника підпільної організації «Молода гвардія» (м. Краснодон, Луганської області) під час Другої світової війни, Героя Радянського Союзу - Олега Кошового. Дітки з цікавістю переглянули експонати, що пов’язані з його життям це: предмети побуту, особисті речі, посуд, шинель, зброю, документи, листи, передані матір’ю Оленою Миколаївною.

Юних клубівців також зацікавили матеріали про інших учасників війни, які народилися у м. Прилуках. Усі ці матеріали є свідками героїзму, звитяги, жертовності і трагедії народу України в період Другої світової війни.