У Прилуцькій районній бібліотеці на передодні Дня святого Валентина було гамірно і весело, бо до книгозбірні прийшло багато діток - це вихованці Прилуцької спеціалізованої школи-інтернату та учні гімназії №1 імені Георгія Вороного. 
Бібліотекарі до святкування добре підготувалися оформивши святковими елементами читальний зал. Організували holiday-інсталяціяю з промовистою назвою – «Кохання на всі часи». На виставці розмістилися дитячі книги про любов, які заздалегідь загорнули у папір. Замасковані книги запросили підлітків на книжкове побачення «наосліп». На окремих стелажах розмістилися дитячі творчі роботи на тему кохання. Приємно, що ці роботи подарували для книгозбірні учні 5-х класів гімназії №1 разом з учителем Ніколенко С.В.
Під час заходу ведуча розповіла присутнім про свято Закоханих, яке є дуже романтичним, але має сумну історію, також наголосила, що це свято зовсім не слов`янське, а прийшло з далекого Риму. Про це чудове свято складено багато легенд, а ще у цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів і близьких людей.
Майстер-клас що має назву «Подаруй часточку любові» з виготовлення оригінальних подарунків до Дня святого Валентина провела вчитель Ніколенко Світлана Валеріївна. Майстриня підготувала для дітей цікаве і корисне заняття з метою навчити їх самотужки виготовляти патріотичні «валентинки», які потраплять до воїнів АТО та подарують їм частинку свята. 
Хлопчики і дівчатка приклали всі свої уміння і старанність, і вже до кінця заняття у найсумлінніших умільців були готові справжні маленькі шедеври. А потім кожна дитина взяла до рук виготовлений сувенір у формі сердечка і прошепотіла прохання, щоб як найшвидше закінчилася війна. Будемо вірити. Що станеться диво і всі дитячі бажання здійсняться. 
Що ж, юні митці вже неодноразово довели, що сила мистецтва відіграє не останню роль у наближенні перемоги. Тому не стійте осторонь хорошої справи, яку запровадили щирі серцем та душею діти. Долучайтеся і ви до мистецтва, аби разом творити заради миру та добра.