«З родини йде життя людини», «Без сім`ї немає щастя на землі» - так говорять в Україні. Сім`я – це святий вузол, яким пов’язані всі члени родини. Сім`я. як сонце, як небо, як вода, як повітря, як сама земля-годувальниця. Сім`я дає життя дитині, звідси її перші враження й уявлення про світ. Такими словами розпочалося засідання клубу «Духовні роси» присвячене Дню матері та Міжнародному дню сім`ї.
Під час заходу юні клубівці познайомилися з легендою про те як на землі з`явилася перша сім`я, а потім виконували завдання «Квітка допомоги мамі» та прийняли участь у грі «Сердечко», конкурсі «Батько і мати – два серця гарячих…». По особливому дітям припало до душі знайомство з сім`єю Москаленків, мамою Анною Сергіївною, яка працює бібліотекарем у Прилуцькій районній бібліотеці та її донечкою Ангелінкою. Вони для дітей підготували майстер-клас по виготовленню прикрас для волосся.
Під час заходу діти зрозуміли, що родина – це не тільки родичі. Це і школа, і клас. Родина – це і весь наш український народ, наша велика Батьківщина і звичайно наша бібліотека у якій всім під час заходу було по особливому затишно від спільних справ у майстерні радості разом з сімєю Москаленків.