Для студентів агротехнічного коледжу у Прилуцькій центральній районній бібліотеці проведено годину пам’яті «Голодомор 1932 – 1933 рр. – геноцид українського народу в друкованих спогадах свідків, творах літератури і мистецтва».
Ведучі заходу ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема з фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї.
Для присутніх було презентовано відео презентації про голодні роки 1932-1933 років, згадувалися дослідження краєзнавців, а саме О.М. Лозового, А.Г. Риженка, А.М. Суховерського. Зверталася увага на пошукову роботу, яку провели бібліотекарі району. Працівниками Прилуцької районної централізованої системи був зібраний матеріал про голодомор, а потім спільними зусиллями у 2003 році видано до друку збірку «Очевидці голодомору свідчать…» /1932-1933 років на Прилуччині/. 
Під час заходу зачитувалися спогади очевидців голодомору, звучала поезія місцевих авторів. По особливому схвилював студентів відео вірш С. Коробової «Шматочок Хліба»
Для присутніх було презентовано медіа-вернісаж «Голод 33-го», на якому були представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії. Наприкінці заходу був проведений огляд літератури «І пам’яті свіча не згасне…», під час якого бібліотекар ознайомила присутніх з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні, а також присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.