Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята з нетерпінням очікуємо на зимові свята. Вони несуть із собою веселощі та розваги, співи та танці, театралізовані віншування та лялькові вистави.
Свято Миколая Чудотворця, яке ми відзначаємо 19 грудня, це символ доброти, любові та тепла . В цей день малеча за добрі справи отримує подарунки від Миколая, а дорослі чекають здійснення усіх мрій та задумів.
У Прилуцькій районній бібліотеці для дорослих та дітей до дня Святого Миколая відбулося святкове театралізоване дійство «Миколай до нас спішить».
Спочатку учні першого класу гімназії №1 познайомилися з бібліотекою, бо в стінах книгозбірні вони вперше, а потім поринули у казкове дійство. Перед дітьми ожила казка. Снігуронька розповіла про цикл зимових свят, першим з яких є день Святого Миколая . Потім з`явилися мишенята, які добряче по бешкетували, але перевиховалися і провели для дітей цікаві забави та веселили їх від душі.
Дітлахи з нетерпінням очікували і на Святого Миколая, аби розповісти йому вірші та заспівати пісень. Тому поява Миколая викликала шквал емоцій. Діти навипередки розповідали йому про свої добрі вчинки, приймали участь у грі «Хвилинка добра»,писали про свої найзаповітніші мрії та бажання на паперових янголах розкладачках, які потім повісили на «Ялинку мрій».
На завершення свята всі без винятку дітлахи отримали від Миколая маленькі гостинчики. А діти для працівників бібліотеки також підготували подарунки –оригінальні янголята, які вони виготовили власноруч на уроці трудового навчання.
Було зворушливо, аж до щему в серці.