Шановні батьки!

Ваша дитина не любить читати? Тоді книжки цієї серії саме для неї. Найцікавіші казки, оповідання і повісті не залишать байдужими жодного читача. Спробуйте і переконайтесь!

Бойко І. Полювання на царя / Ігор Бойко. – К.: Гамазин, 2006. – 112 с.

Бути царем - справа не легка.

Атож, треба вміти правильно носити корону так, щоб вона не спадала на ніс і не затуляла очей. Треба поважно нахиляти голову, благородно поводити плечима, а при нагоді ще й роззявляти і класту пащу - аби піддані боялися й тремтіли. Треба виконувати купу страшенно нудних обов'язків, як то піклуватися про народ і державу, приймати послів. А що вже бали та всіляке там полювання... Нудота...

Якщо вам здається, що царем бути не цікаво, то спробуйте зробити навпаки -влаштувати полювання на царя разом з веселими героями книжки Ігоря Бойка. Гарантуємо - нудьгувати не доведеться!

 

Птіцин А. Лопухасте щастя / Анатолій Птіцин. – К.: Гамазин, 2008. – 112 с. : іл.

Цікаво, а якого кольору щастя? Анатолій Птіцин, справжній експерт зі щастя, знає напевне. А ще він знає все про ельфів з Поперечки, про всі їхні пригоди й таємниці. І каже, що справжнє ельфівське щастя жовтого кольору. А ще воно може губитись і навіть розфарбовувати лопухи. Ой, а що ж робити, коли щастя тікає? Звичайно, його треба шукати! І без тебе в усіх цих лабіринтах казок і загадок ельфи не розберуться! Пам`ятай: їхнє щастя у твоїх руках!

 

 

Ярош В. Королівство в небезпеці / Вікторія Ярош.– К.: Зелений пес, 2008. – 112 с.

Коли звичайна дівчинка потрапляє у чарівне королівство, у цьому немає нічого... незвичайного.

Авжеж, у багатьох казках звичайнісінькі дівчатка чи хлопчики потрапляють у чарівні країни, зустрічаються з помічниками, визволяють принцес і отримують законні півцарства...

Проте Іванці, героїні нашої казки, півцарства зовсім не потрібні. Навпаки, дівчинка хотіла б якнайшвидше повернутися додому. І це можна зробити, але передусім треба подолати страшну пустелю й підступного ворога.

Чи вдасться Іванці подолати важкий шлях і відшукати таємницю, яку приховує Асфальтовий король?

Дізнайся з цієї книжки.


Пригодницькі історії для підлітків

Мета цих книжок – привабити до читання школярів, для яких заборонене – найбажаніше. Книжку читати під час уроку заборонено, тому слоган цієї серії «Рекомендовано для читання під партою під час уроків»

 

Дмитрієв М. Катамаран «Хі-Хі» / Микола Дмитрієв, Марія Дмитрієва - К.: Зелений Пес, 2007. - 384 с.

    Пригод забагато не буває!

    У цьому на власному досвіді переконалися Сашко, Ярко, Мірек та Нонна, герої книжки Миколи та Марії Дмитрієвих «Заглушецька брама». Влітку вони потрапили в круговерть карколомних інтриг і ледь не загинули в таємних переходах підземелля Луцького замку. Щоправда, знайшли скарб...

    Але то було минулим літом. Попереду в друзів останній шкільний рік. Але будьте певні - історія зі скарбом не закінчилася, навпаки, на хлопців та їхню подругу чекають нові пригоди.

    Хочете знати, що було далі? Тоді перегорніть сторінку.

Потаніна І. Дівчата на стежці війни / Ірина Потаніна. – К.: Зелений пес, 2008. – 392 с.

Чаклуни, чаклунки, чаклунські пси – шикуйсь! Струнко! Рівними рядами на війну – крококом руш! Не дивуйтеся, це зовсім не жарти. Це війна.

Війна між людьми чаклунами, котрі прийшли у чарівний світ, і місцевими народами. Війна до останку… а, власне, за що? За які такі цінності?

Ось це і доведеться з’ясувати звичайним дівчатам – Маргоші й Насті, якщо вони хочуть врятувати Настиного старшого брата Дена, полоненого злими чарами, а разом з братом – увесь світ.

 

Ячейкін Ю. Люди без тіні / Юрій Ячейкін. – К.: Зелений пес, 2004. – 192 с.

Англійський аристократ, японський невидимка-ніндзя, зухвалий розбійник-галілеянин та римський прокуратор - що між ними спільного? Можливо, те, що вони здатні змінити поступ історії. І для цього треба зовсім небагато - просто опинитися у певний час у певному місці. Але в якому? Хто відав шляхи, котрими рухається історія? Хто бачив таємну павутину, що її снує невтомний павук-час? Хто знає, коли і в якому місці можна розірвати її?

Є люди, чиїми руками історія пересипає піщинки вічності. Вони серед нас. їх не можна почути, вони нікому не відомі, їх ніхто не бачив. Вони не мають тіні. Але їм підвладний час.

Хочеш змінити світ? Перегорни сторінку - і ти знатимеш, як це зробити!