19 січня для активних членів клубу «Духовні роси» у читальному залі Прилуцької районної бібліотеки для дорослих та дітей було відкрито творчу майстерню «Щаслива година, коли творить дитина». На гостину до книгозбірні завітала Рубан Олена Степанівна, завідуюча Рудівської сільської бібліотеки-філіалу. Вона навчала дітей створювати оригінальні вироби «Божі корівки на листочку». Для роботи майстриня запропонувала використати шкаралупки волоського горіха та пластилін.
Під час майстер-класу Олена Степанівна розповіла, що шкаралупка волоського горіха має особливу фактуру і гарну здатність тримати фарбу, тому є хорошим матеріалом для творчості і з нього можна виготовити безліч цікавих виробів. Це можуть бути: забавні звірятка, ягоди, гриби, ялинкові прикраси, аплікації та об'ємні іграшки. Найскладніше у виготовленні поробок - акуратно розколоти горіх на дві половинки і вийняти ядерце, щоб не пошкодити шкаралупу. Інше залежить лише від фантазії та бажання. 
Майстер-клас пройшов весело, цікаво та яскраво. Під час заходу діти отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій. Хлопчики та дівчатка щиро подякували всім бібліотекарям, а особливо Олені Степанівні за подароване свято!