«За добрим українським звичаєм дорогих гостей зустрічають запашним хлібом і сіллю. Сьогодні у нашій книжковій залі я господиня, а ви мої гості» -такими словами розпочинався усний журнал «Вклонімося хлібу – він святий!» для членів клубу «Духовні роси».

Першою сторінкою цього заходу було вступне слово ведучої, яка розповіла про походження та шанування хліба в Україні. Розповідь доповнювалась цікавими відео сюжетами "Як хліб до нас прийшов" та «Як хліб печеться». А ще маленькі гості з радістю відгадували загадки, доповнювали українські прислів’я, грали в українські народні забавки. Присутні зрозуміли, що у хлібові живе душа рідної землі, доля багатьох людей, їх невтомна праця.

За всіх часів і усіх народів найбільшою святістю є хліб. Але не завжди було хліба вдосталь і коли його не ставало – приходило лихо. Тому наступна частина журналу «Як хліба немає» розповіла дітям про жахливу сторінку історії – голодомор 1932-1933 років.

Не обминула дитячої уваги і книжкова виставка «Ціна хлібної скоринки», де були представлені різноманітні книги з цієї тематики.

На закінчення свята всіх присутніх пригостили хлібом.