"Поезія зими" під такою назвою в Прилуцькій районній дитячій бібліотеці в рамках засідання клубу «Духовні роси» відбулося свято зими.

Під час заходу вихованці Прилуцької спеціалізованій школи-інтернату дізналися про сезонні зміни в природі, переглянули відео-презентацію про велику кількість зимових свят, які ніби поспішають, щоб всі мали змогу відпочити, порадіти і натішитись казкою.

Таким є і Свято Миколая, яке святкується 19 грудня. Цього дня святий Миколай приносить кожній дитині під подушку подаруночок, а там — Новий рік з його казковою ніччю, у яку всі бажання здійснюються, а Дід Мороз кладе під ялинку свої дарунки. У січні нові свята – це Різдво, Василя, Водохреща. І всі ми маємо змогу колядувати, щедрувати, засівати та вітати зі святами усіх родичів та сусідів. Завдяки цим святковим віншуванням ми відроджуємо  і шануємо традиції свого народу.

Зима подобається не тільки дітям. Поети, художники, письменники, музиканти, композитори звертаються до цієї теми. Тож бібліотекарі запросила на гостини поетесу Світлану Владиславівну Коробову, яка пише для дітей.

Під час зустрічі поетеса презентувала малечі свої збірочки, цікаво розповідала про історію їх написання, ділилася своїм баченням світу, його красою, почуттями, а також читала поезію написану нещодавно. Присутні дітлахи весело сміялися, декламували вірші, відгадували загадки, грали в забавки та активно спілкувалися з літераторкою.

Працівники дитячої бібліотеки запросили всіх присутніх познайомитись із поетичними творами на книжковій виставці «Мовою віршів малюємо Зиму», а також провели майстер-клас із виготовлення сніжинок.

Так, поєднавши поезію, знання і дозвілля, діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій.