«Сніговики-витівники» – під такою назвою у Прилуцькій районні бібліотеці відбулося засідання клубу «Духовні роси» присвячене Всесвітньому дню сніговика.

Під час заходу дітям цікаво було дізнатися про історію виникнення свята, започатковане завдяки німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу, який ще юнаком почав збирати зображення сніговиків.

Цікаво, що сніговиків ліпили з давніх-давен та поважали як і володаря зими Мороза. Сніговиків просили про зменшення лютих морозів. Наші предки вірили, що хурделицею, снігопадами керують духи-жінки, тому і ліпили на своїх подвір’ях снігових баб.

Учасники клубу «Духовні роси» теж долучилися до святкування: грали в різноманітні зимові ігри та забавки, розгадували загадки та кросворди, переглядали відеофільми. З великою цікавістю створювали за допомогою маленьких долоньок сніговика. Змайстрований таким чином веселий паперовий чоловічок не лише прикрасив книжкову виставку, але й став чарівним акцентом розважального дійства, котре принесло в бібліотеку атмосферу тепла, щирий дитячий сміх і радість спілкування.