21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. До урочистого святкування цієї визначної дати долучилась і районна дитяча бібліотека, провівши літературну годину «Рідна мова – то великий дар, тож шануй його, люби й оберігай». Аудиторією цього заходу стали постійні учасники клубу «Духовні роси» — учні  Прилуцької спеціалізованої школи-інтернату.

Літературна година розпочалася з невеликого екскурсу в історію виникнення свята, яке вперше почало відзначатися 21 лютого 2001 року на церемонії у штаб квартирі ЮНЕСКО в Парижі, а в Україні - з 2002 року. Це один з тих днів, коли кожен має нагоду відчути себе частиною народу з героїчною історією, багатою культурою і прекрасною, Богом дарованою мовою.

Тепла, хвилююча атмосфера свята полонила всіх. Діти розповідали напам`ять вірші, пригадували приказки та прислів`я про мову, виконували українські пісні, з великим задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах в яких виявляли свою кмітливість та гарні знання.

На завершення – присутні ознайомились з літературою книжкової виставки «Мово моя українська, мово моя материнська», переглянули відео-презентацію «Мово моя материнська, квітни в душі й на устах» на якій було представлено поетів рідного краю та їх творчість, що випромінює любов до слова.