У Прилуцькій районній бібліотеці відбулося чергове засідання дитячого клубу «Духовні роси «Чайна симфонія насолоди та здоров’я». Адже, починаючи з 2004 року, щорічно 15 грудня любителі чаювання відзначають Міжнародний день чаю.

 Учням спеціалізованої школи-інтернатубуло цікаво познайомитися з історією виникнення цього напою, який є древнім, але досі дуже популярним у всьому світі. Його п’ють майже всі: хто помалу, хто побільше, хто кожен день, хто хоч раз на тиждень. Але – на всіх континентах земної кулі і не одне тисячоліття.

Бібліотекарі звернули увагу присутніх, що на території України чай не вирощують. Але українці знайшли альтернативу: заварюють зібрані на території рідного краю цілющі трави та листя рослин з ягодами.

Під час бібліо-чаювання панувала легка святкова атмосфера, бо так вже повелося, що саме за чашкою чаю починаються щирі бесіди. Тому спілкування проходило у невимушеному дружньому колі, діти дізнавалися багато цікавого про цей чудовий напій, приймали участь у різноманітних іграх, та займалися виготовленням «Чайних картин». А потім смакували запашні чаї: чорний, зелений, липовий з печивом та грушевим, кабачковим і черешневим варенням. Кожен міг дібрати напій та варення собі за вподобанням, поділитися враженнями та переглянути цікавий мультфільм.