18 травня у Міжнародний день музеїв для учасників клубу «Духовні роси» було проведено екскурсію до краєзнавчого музею ім. В.І. Маслова «Місце зустрічі – музей». 
За збігом обставини 18 травня ми святкували ще й день Вишиванки, поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.
З цієї нагоди працівники бібліотеки запропонували дітям побувати на відкритті виставки сучасної вишитої сорочки, яку організували працівники музею на майданчику біля гарно вбраного у вишиванку пам’ятника професора Василя Маслова. Діти з цікавістю переглянули святкове дійство, а потім оглянули експонати виставки: рушники та сучасні вишиті моделі одягу із фондів Прилуцького краєзнавчого музею. У всіх представлених вишитих роботах відчувався індивідуальний, далекий від стандартизації смак, а в кожній деталі тепло рук талановитих народних майстрів.
Цей по особливому святковий день дітки вирішили підтримати по своєму прийшовши на свято в українських віночках, які вони виготовили своїми руками.