Спорт - це життя. Власне, це є 100% правда . Спорт сприяє продовженню людського життя, укріплює здоров'я і взагалі дуже позитивно діє на всіх нас. 
Недарма кажуть: «В здоровому тілі –здоровий дух.
На сьогоднішній день художня гімнастика є дуже красивим видом спорту, який приваблює не тільки спортсменів, але і учасників. Цей спорт допомагає знайти гарну фігуру, виховати волю і характер, стати дуже пластичним і граціозним. Заняття художньою гімнастикою потрібно починати з самого дитинства.
Вересневими днями напередодні Дня фізичної культури і спорту на гостину у стіни книгозбірні разом із своїми батьками та старшою сестричкою завітала маленька принцеса, талановита дівчинка, яка займається художньою гімнастикою Куриленко Аня.
У читальній залі Прилуцької центральної районної бібліотеки Аня показала свій номер «Грація» від якого всі присутні були в захваті. Рухи Ані заворожували, адже як можна шестирічній дівчинці так рухатися на маленькому круглому столі із трьома ніжками.
Визначною подією для Ані стало запрошення від Миколи Кобзова на прем`єрне шоу «Ангели цирку» в Прилуках, з яким його колектив розпочав всеукраїнський тур по 150 містах країни. Дівчинка отримала змогу виступити зі своїм номером «Грація» у номінації «Гість шоу».
Кожна її грамота підтверджена медалями та кубками. На сьогоднішній день за участь у конкурсах маленька красуня має 15 медалей.
Ще однією визначною подією в житті дівчинки стало запрошення від телевізійного каналу СТБ на шоу «Україна має талант. Діти». Пройшовши відбірні кастинги, у яких приймали участь 200 000 дітлахів, було відібрано 90 дітей, до яких і потрапила Аня Куриленко й уже в березні виступила на головній сцені країни. За свій цирковий номер «Грація» вона отримала три «ТАК» .
В кінці зустрічі тато маленької красуні розкрив таємницю всім у залі про те, що Аня отримала офіційне запрошення для участі в Міжнародному дитячому цирковому фестивалі в Швейцарії на який вона зі своїм виступом полетить вже в жовтні.
А ми в свою чергу – Прилучани будемо за Анічку тримати кулачки, адже всі ми пишаємося тим, що саме наша маленька красуня з міста Прилуки представлятиме свою Батьківщину на найвищому рівні.
https://www.facebook.com/groups/1546962125630840/