23 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день книги та авторського права. Чудова традиція святкування дня книги народилась у Каталонії, де 23 квітня, у День Святого Георга, традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Цього дня також було прийнято дарувати книги близьким. Однак серйознішою причиною для вибору саме цієї дати послужило те, що багато відомих письменників народились або померли 23 квітня. Наприклад, М. Сервантес, В. Шекспір, Л. Вега, М. Дрюон, В. Набоков. А ще цього дня і ті, хто читає, і ті, хто пише, видає та продає книжкову продукцію, – складають програми заходів, які свідчать про їхню любов до книги.
Прилуцька районна бібліотека з нагоди свята для активних членів дитячого клубу «Духовні роси» провела інфотейнмент «Із книгою в серці». Під час заходу діти дізналися історію виникнення свята, познайомилися з незвичайними книгами бібліотеки, та з книгами з виставки «Барвистий світ книги». Переглянули відео про незвичайні пам’ятники різних міст України та світу, споруджених у формі книг та літературних героїв. А потім діти прийняли участь у конкурсній програмі, найбільше їм сподобались завдання: «Чудова скринька загадкова», «Книги – це мої чарівні очі» та фізкультхвилинка «Книга-не-книга» . 
У кінці заходу діти навчалися виготовляти закладки до книг з яскравим українським орнаментом. Власноруч виготовлені паперові закладки дітлахи забрали додому. Їх вони покладуть до улюблених книг, які допоможуть їм не тільки не забути, на якій сторінці закінчилася захоплива розповідь, але й стануть гарною прикрасою до книги та нагадуватимуть про цікаво проведений час у бібліотеці.