Ось і настала золота осінь. Навкруги шаленіє справжній жовтневий листопад. Природа буяє яскравими, веселими фарбами. У повітрі пахне грибами та останніми осінніми квітами. Дерева переодяглися в золотий одяг і стоять, красуючись і тріумфуючи.
Любов до цієї чудової пори року надихнула бібліотекарів провести для активних членів клубу «Духовні роси» «Свято осені або гарбуза» .
Під час свята дітлахи приймали участь у веселих іграх, відгадували різноманітні загадки про осінь та познайомилися з паном Гарбузом, який підготував дітям фольклорні забавлянки про всю свою гарбузову родину. А потім діти переглянули презентацію «Незвичайні факти про гарбуз» з якої дізналися різноманітні цікавинки про цю городню культуру та про те що гарбуз дуже корисний для здоров`я, багатий вітамінами А, С і вітамінами групи В. А ще у гарбуза багато вітаміну Д, який ще називається дитячим. Цей диво-вітамін прискорює ріст дітей та зміцнює їх організм.
Дітей також зацікавила інформація про походження гарбузового-ліхтаря, який став символом Хелловін. І вже багато років 31 жовтня такий світильник відлякує нечисту силу від будинків. Найгучніше Хелловін відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії, з недавніх пір в Україні це свято також набуває популярності.
А потім дітлахи співали пісні про улюблену пору року осінь та виготовляли з паперу кольорові гарбузи, які будуть нагадувати про свято осені, або ж можна буде подарувати друзям на свято Хелловін.
Всім – і дітям,і пану Гарбузу , і бібліотекарям – було цікаво та весело.