13 листопада відзначається Всесвітній день доброти. Символ свята - відкрите серце, яке створив французький художник Орель.
Не секрет, що в сучасному високотехнологічному і швидкісному світі все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план, і зокрема – доброта, якої серед нас стало набагато менше. Тому це свято – ще один привід згадати про такі якості і категорії людських відносин як Доброта. Саме це і зробили учасники клубу «Дивосвіт» на літературному лабіринті «Добро і зло у нашому житті» в Прилуцькій районній бібліотеці.
Під час заходу діти зрозуміли, що творити добрі справи – неймовірно просто, що навіть просто добра усмішка незнайомій людині – вже здатна творити чудеса, що найвищу цінність має та доброчинність, яка робиться від чистого серця. Саме такою цінністю володів Василь Олександрович Сухомлинський. Діти переглянули презентацію про цього видатного педагога, про його праці та його книги, що навчають. За допомогою метода «Кубування» відповідали на питання та створили «Галявину доброти».