«Хай буде пам’ять незгасима» - під такою назвою в Прилуцькій районній бібліотеці  пройшов  урок-пам’яті, з учнями сьомого класу гімназії №1, до Днів пам’яті та примирення присвячених жертвам Другої Світової війни.

       З кожним роком ми дорослішаємо  і все глибше усвідомлюємо минуле нашої країни,  той важкий шлях, який пройшла вона протягом всієї історії. І однією з важливих віх на її шляху була Друга Світова війна, про яку велася розмова на уроці. Діти згадали, а деякі факти були для них новими, про найстрашніші, натрагічніші періоди її історії, про той шлях, який довелося пройти нашому народові до світлого, радісного і водночас сумного, свята всього людства Дня Перемоги.

   Діти ділилися спогадами своїх прадідів, які воювали в той період, переглядали відео-ролики про страшне лихоліття війни, зачитували листи полонених жінок та дітей про знущання які їм довелося пережити.

На завершення присутні ознайомились з літературною книжковою виставкою «Пам’яте вічною будь», та власноруч виготовили червоний «мак пам’яті».