17.11.2016 року в Прилуцькій районній бібліотеці з членами клубу «Дивосвіт» була проведена година спогадів до річниці початку Революції Гідності, під назвою « У свободі наша сила».

         Метою заходу було вшанувати патріотизм і мужність громадян які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, зберегти і донести до учнів обєктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХI століття.

        Під час заходу діти ознайомились з хронологією подій на Майдані Незалежності та переглянули відео-ролик про ті  довгі, тривожні, заплакані, вимолені 80-т днів і ночей, коли тисячі мирних людей стали солдатами свого народу, де за короткий проміжок часу вони прожили цілу  історичну епоху.

        Хвилиною Пам’яті, хвилиною мовчання, зі свічкою, яку передавали з рук в руки,  під розмірений бій метронома, вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та в глибокій скорботі вшанували тих хто гине  тепер.

        Україна багата держава і в ній живе волелюбний народ, який прагне до гідного життя та свободи, тому дітям задали питання, як вони розуміють поняття - свобода та гідність.

      Завершили зустріч словами римського державного діяча, філософа Цицерона: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя», і кожен з дітей продовжив речення «Для мене Україна це….»

      Також була представлена виставка «Наш дух не зламати, свободу не вбити», де були розміщені книги, твори, поезія та малюнки дітей присвячені Майдану та Небесній Сотні.