9 лютого 2017 року до Прилуцької районної бібліотеки завітали діти клубу «Дивосвіт» на літературно – музичну композицію до Дня Святого Валентина. 
Зустріч проходила під звуки  романтичних мелодій.  Діти прослухали легенди про День Святого Валентина, українську легенду про кохання та притчу про Кохання, дізналися як святкують цей день в інших країнах.   
У вигляді міні – диспуту  бібліотекар поговорила з присутніми про кохання,  його велич та дійшли до висновку, що кохання –  це почуття, і почуття ці  не швидкоплинні, а такі,  які залишають слід у душі, їх не можливо передати,  їх потрібно  відчувати.
Потім було проведено розважальну програму: діти дізналися, що звичай обирати пару  в день закоханих виник 120 років тому, коли дівчата  складали папірці зі своїми іменами до капелюха, а хлопці їх витягували. Тому бібліотекар запропонувала зробити теж саме, сформувати дружні пари і пройти через ряд випробувань, де пари проявили свої акторські здібності, навички виразного читання віршів,  увагу, мислення.