В перші дні весни, наприкінці 20 століття на 48-му конгресі   Міжнародного  ПЕН – клубу  було вирішено заснувати  нове  свято – Всесвітній день письменника. З тих пір, а саме з  3 березня 1986 року, ця  дата стала пам'ятною для письменників з усього світу, свято стало міжнародним. І от напередодні цього дня, я саме 2 березня,  в стінах Прилуцької  районної бібліотеки з дітьми  клубу «Дивосвіт» було проведено «Літературну риболовлю до Дня письменника» 
Бібліотекар ознайомила дітей з всесвітнім днем письменника, організацією ПЕН – клуб (що це за організаціяі звідки взялася така назва). Залучила учнів до активної творчої діяльності навколо книги та бібліотеки, прищепила любова до читання. 
Дітям була запропонована літературна вікторина у вигляді «літературної риболовлі», під час якої учасники отримали знання або пригадали інформацію про письменників, їхні твори, літературних героїв тощо.
Учні – рибалки виловлювали вудкою питання-«рибку» і відповідали на нього. Питання вікторини підбиралися дуже різні за ступенем складності. Поряд із легкимии питаннями траплялися і складні. Та всі вони пов'язані з письменником, літературою, літературними героями та книгою. Так як місце проведення, є бібліотека, тому за правильними відповідями справа не стояла, їх можна було  знайти у кораблях думки – книгах та за допомогою книжкової виставки «Письменники – ювіляри 2017 року».