По-літньому теплими ласкавими днями прийшов до нас травень. Завітав до кожної оселі, зігрів усе своєю лагідністю і приніс нам чарівне свято — Свято Матері! І напередодні цього свята в Прилуцькій районній бібліотеці було проведено веселу годину з членами клубу «Дивосвіт», «Для нас лиш б’ється ночами й днями єдине в світі – серце мами». 
Під час зустрічі діти дізналися про історію свята  пов'язану з долею американки Анни Джар – Віс, яка вимріяла думку: людям необхідно мати один день на рік, коли всі разом будуть вшановувати матір-неньку, та коли  День Матері святкують в Україні?
Метою  заходу було прищепити учням велику любов до неоціненного скарбу — матері, необхідність бути вдячними своїм матерям протягом усього життя; виховувати шанобливе ставлення та почуття любові до матері, формування усвідомлення свого синівського чи доньчиного обов'язку перед батьками. 
На завершення було проведено веселу вікторину де діти мали змогу показати на скільки добре знають своїх мам та на скільки вони уважні до них.