09.11 2017 року пройшов брейн – ринг до Дня української писемності та мови «Слово відмикає серце»
Мова – це диво, яке ми чуємо від миті свого народження, це почуття, які допомагають нам виразити любов і турботу про рідних та друзів, це радість, якою ми ділимось з коханою людиною. А для того, щоб ми знали, вивчали і не забували своєї рідної мови, щоб підвищували її значимість для майбутнього, наш національний календар поповнився ще однією важливою датою для кожного українця – 9 листопада  День української писемності та мови.
І з нагоди цього свята з  членами клубу «Дивосвіт» в Прилуцькій РДБ було проведено брейн – ринг «Слово відмикає серце», де діти мали змогу показати свої знання з писемності, мови, літератури, проявити кмітливість, уважність.
Протягом заходу бібліотекар закріпила  розуміння  дітей – що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширила знання про красу і багатство української мови;  пробудила почуття національної гідності.
По закінченню брейн – рингу діти прослухали «Гімн українській мові», який викликав у дітей почуття поваги до всього свого, українського, та  ще більше бажання розмовляти рідною мовою.