З 25 листопада по 10 грудня щорічно проводиться  Міжнародна  правозахисна акція «16 днів проти насилля», яка була розпочата у 1991р., метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем, а саме: подолання насильства в сім’ї,  протидії торгівлі  людьми;  жорстокого поводження з дітьми; гендерного насильства; небайдужості до оточуючих; підтримки зневіреним; забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
      Прилуцька районна дитяча бібліотека також не осталася осторонь цієї акції і в підтвердження цьому стало засідання клубу «Дивосвіт». Так як 1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом, або як його ще називають Міжнародний день порозуміння з ВІЛ – інфікованими людьми, увага була приділена не всім пунктам акції, а лише СНІДу. 
Під час бесіди-застереження яка мала назву «СНІД. Знати щоб жити», з дітьми було проведено анкетування «Що ти знаєш про СНІД?», бібліотекар розповіла присутнім історію про ВІЛ і СНІД, про почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей, про толерантне ставлення до ВІЛ – інфікованих. Переглядаючи відеоролики клубівці дізналися про те чим загрожує хвороба людині, про життя ВІЛ – інфікованих та дітей які відповідають за помилки дорослих та про те як їм допомогти і не залишитись байдужими.