Багато людей по-справжньому відзначають лише великі свята, такі як, Новий рік, Різдво і деякі інші. Також люди не забувають і про святкування своїх днів народження. Ці свята стосуються практично усіх, тому їх і відзначає більшість людей. 
Однак є і такі свята, які стосуються лише певних груп людей. До їх числа відносяться професійні свята. І напередодні таких свят в Прилуцькій районній дитячій бібліотеці для дітей клубу «Дивосвіт» була проведена весела година «Шукаємо таланти», присвячена Всесвітньому дню поезії – святкується 21 березня, Всеукраїнському дню аматорів народного мистецтва – святкується 23 березня та Міжнародному дню театру – святкується 27 березня.
Під час зустрічі діти дізналися коли було встановлено дату свят, де і коли було вперше її відзначено. 
Кожен уявив себе в театрі, як глядачем так і актором. Всі діти проявили акторські здібності та показати свої таланти, а саме: зачитували гуморески П. Глазового та О. Климіши, інсценізували сценку І.Нечуя-Левицького «Баба Палажка та баба Параска», співали під карооке пісні: «Курчатко Пі», «Як служив же я у пана», інсценізували пісні під карооке: «Грицю, Грицю до роботи», «А ми у двох», розповідали у вигляді інсценізації цікаві випадки з свого життя.