Його слова живуть вже не одне століття

У серпні цього року виповнюється 160 років від дня народження великого Каменяра України – Івана Франка – поета, письменника, журналіста, видавця, громадського діяча. Титанічна праця цієї людина творила історію двох століть, а його твори наповнили не лише бібліотеки України, але й наші душі та розум.

З нагоди дня народження великого письменника в Україні проходять різноманітні акції, літературні читання, флешмоби. Бібліотеки також стають активними учасниками розвитку культурного простору. Зокрема у Прилуцькій районній бібліотеці заплановано цикл заходів для дітей і дорослих, що розкривають творчу сутність Івана Франка.

Почати серпневий флешмоб літературних заходів було вирішено саме творами для дітей, які написав Іван Якович Франко, адже під час літніх канікул діти – найактивніші читачі нашої книгозбірні. «Казковими шляхами І. Франка» - так називалася казкова мандрівка, під час якої діти дізналися не лише про творчу спадщину письменника, але й відгадували цікаві загадки, брали участь у вікторинах. Маленькі читачі змогли перевтілитися у справжніх акторів і зіграти казкові ролі  «Ріпки», яку переробив за мотивами народної творчості саме великий Каменяр.

 

Створення малюнків за мотивами казок Івана Франка, що прикрасили хол бібліотеки, перегляд мультфільмів та акторська гра в казках – ось, що подарувало дітям справжнє задоволення від корисного творчого відпочинку влітку!