Нині Григорій Радченко працює в Прилуцьких творчих майстернях Чернігівської спілки художників України. А починалося все зі шкільної парти, коли й відчув, що далі його дорога має бути пов'язана тільки з живописом, ні в чому іншому себе не бачив. По закінченні школи, коли вже мав неабиякі успіхи в малюванні, вступив до Курського педагогічного інституту на художній факультет.


В інституті молодий художник здобуває перші ази з композиції, гри світла й тіні, а також, вивчаючи роботи інших художників, прагне віднайти себе. Його захоплювали картини «передвижників», особливо тонко відчував манеру Васильківського. Сам же Григорій Радченко творить у стилі неокласицизму.

Роботи Радченка тепер можна побачити не тільки в Україні, але й у колекціонерів із Європи, США. Він вже має у своєму практичному «багажі» не одну персональну виставку.

Роботи його легкі, світлі, - хоч часто між них переважає осіння пора року. Але осінь у Радченка не похмура й сумна, а ота, жовтнева, - яскрава й багата на різнобарв'я.

«Бувають картини, які малюю і рік, і більше. Вдос¬коналюю, допрацьовую, шу¬каю натхнення, а його мені дарує світ», - резюмує Григорій Радченко.