momotМамот Альона народилася в мальовничому селі Подище, в дружній родині. Навчається в Ладанському професійному ліцеї. Дуже любить навчатися, багато читає і обожнює це заняття.

Допомагає батькам по господарству, адже мають велику земельну ділянку на якій вирощують різноманітні овочі. У цій роботі найбільше любить збирати врожай.

У Альони є ще домашні улюбленці, чотириногі друзі: собака Рекс (вівчарка) і три кішечки та один котик. Ці тварини як члени родини, вони тішать своїми витівками і по своєму допомагають по господарству: Рекс – пильнує дворище, котики ловлять мишей. А дівчина уважно спостерігає за їх бурхливим життям і потім залюбки перекладає на папір цікаві сюжети.

Літо і осінь пролітають дуже швидко. Взимку вільного часу з'являється трохи більше і тоді виникає величезне бажання відобразити все побачене раніше у різних виробах чи малюнках. Тоді хочеться малювати і фарби ніби самі накладаються на папір і утворюють чудовий малюнок. Найбільше любить малювати пейзажі та різних тваринок. Інколи плете з бісеру, робить витинанки, аплікації із паперу та засушених рослин, ляльки із ниток та тканини, ліпить із пластиліну. Дуже подобається художня різьба по дереву. Усі свої вміння показує на шкільних виставках, бере участь у різних конкурсах за межами школи.

Так, у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Податки очима дітей» отримала 1 місце, у ІІІ Всеукраїнському конкурсі дитячих робіт «Україні – волю, незалежність, єдність» посіла ІІІ місце, в рамках проекту Чернігівської міської екологічної асоціації «Зелений світ» стала переможцем конкурсу учнівського малюнку та фотографії «Йодована сіль – запорука здоров'я та мудрості нашого народу». Приймала участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України «Малюю планету – малюю майбутнє».

А ще, Альона любить співати і танцювати, куховарити і збирати гриби, рибалити. Мріє здобути гарну освіту і бути корисною для людей і гідно нести звання українки.