mazМазур Лілія, народилася в місті Києві. Там навчалася перший і другий клас, після чого переїхала в село Манжосівка Прилуцького району. Зараз навчається в Дідівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З четвертого класу відвідувала музичну школу по класу акордеон. З шостого класу приймає участь у районних олімпіадах. В сьомому класі отримала диплом третього ступеня з математики на обласній олімпіаді, у восьмому класі такий самий ступень з фізики. Також приймала участь в районних олімпіадах з хімії, географії, історії, англійської мови, біології, інформатики; перемогла на обласному конкурсі літературної творчості "Хай весь світ дивують нині діти неньки України" номінації "Проза". Приймала участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України; в дев'ятому класі зайняла перше місце в районному конкурсі комп'ютерної творчості графічного редактора Paint.

Лілія має багато захоплень. Ліпить з пластиліну, з глини, вишиває, плете з бісеру, відвідує гурток малювання в ЦТДЮ. А недавно захопилася психологією, філософією, географією, працює з топографічними картами.

Закінчила музичну школу з відзнакою, відвідує оркестр народних інструментів. Вірші та оповідання пише скільки себе пам'ятає. Зараз захоплюється комп'ютерною графікою, програмуванням, англійською мовою, кінематографом, вишиває хрестиком.