Суховерський А.М. народився 21 вересня 1956 року в селі Голубівка Прилуцького району Чернігівської області. Батько - робітник автотранспортного підприємства, мати - учителька місцевої школи. Після закінчення Ніжинського культурно-освітнього училища та Київського державного інституту культури працює завідуючим Голубівської бібліотеки - філії Прилуцької ЦБС. Бере активну участь у громадському житті села. Тривалий час займається краєзнавчою пошуково-дослідницькою роботою. Друкувався в періодичних виданнях, збірках. Видав  книги: "Голубівка" (2005), "Джерела нашої пам'яті" (2008), "На зламі" (2010), "Дорога без кінця"(2012). А. Суховерський - лауреат літературно-мистецької  премії ім. Л. Забашти "Квіт папороті" - 2012. Історичний роман-трилогія "Дорога без кінця" посів 2-ге місце у конкурсі "Краща книга року 2012".

 

Сюжет цього твору охоплює період від золотої доби Івана Мазепи до руйнування Нової Січі та заснування Задунайського Коша. З роману ви дізнаєтесь про вихідців із села Голубівка Прилуцького району, долі яких тісно пов'язані з реальними особами та реальними подіями. Книга читається легко, цікава для широкого загалу читачів.

 

 

 

 

 

 

 

За часів Київської Русі в княжому знакові тризуба було викарбувано слово «Воля». Вона і є визначальним фактором у вчинках більшості героїв трилогії А. Суховерського «Дорога без кінця». В основу твору покладено реальні події , що відбувалися протягом 300-літньої історії Прилуччини: від доби Івана Мазепи до здобуття Україною Незалежності.