Біографія

Г.Г. Ігнатенко народилася 11 листопада 1924 р. у Прилуках у родині службовця. Навчання у Київському університеті перервала війна. У 1943 році Ганна добровільно пішла до армії. Освіту завершила у 1947 році. З 1949 року до 1962 року працювала у журналі "Дніпро", видавництві "Молодь", Держлітвидаві України. У 1956 році захистила дисертацію стала кандидатом філологічних наук. З 1962 року перейшла на педагогічну роботу: викладала літературу в Київському університеті ім. Т.Г. Шевченка та інституті культури ім. О. Корнійчука. Г. Ігнатенко - автор понад 30 наукових праць. З 1982 року - на творчій роботі.

Друкуватися Г. Ігнатенко почала у 1947 році. Вона автор літературознавчих статей та рецензій. У 1972 році вийшла збірка повістей "Студенти".

Читачам запам'яталися книги письменниці: "На дні мого серця" "І що снилось - говорилось", "Високий замок", "біографічні повісті "Кіндрат Рилєєв", "Володимир Короленко", збірки віршів: "А вода по каменю", "У пісню душу переллю", "Сполохи літ".

16 лютого Ганна Георгіївна Ігнатенко померла.

Нові книги

Збірка творів під назвою „Сполохи літ”, містить кращі її твори – поезії, малу прозу, роман. Заслуговує на увагу перевидання повісті „На дні мого серця”. Це автобіографічна річ про наші Прилуки. А роман „Сполохи літ” розкаже нам про письменників, які жили і творили разом з Ганною Ігнатенко. Серед письменників, яким присвячений роман – Анатолій Дімаров, Андрій Малишко, Сергій Плачинда та багато інших. Ця книга буде подарунком для вчителів, учнів, краєзнавців. А видавництву „Молодь” – щире спасибі за подаровану книгу, за пам’ять про письменницю.